piątek, 9 grudnia 2016

Prezenty, które pomagają

Wydaje mi się, że zatraciliśmy główną ideę świąt. Ciągle tylko biegamy po sklepach szukając najlepszych prezentów czy przegrzebujemy internet szukając tańszej opcji dostawy. Często zapominamy, że w świętach nie chodzi o najlepszy prezent czy najsmaczniejsze danie wigilijne, a o to by być razem z rodziną przy jednym stole i żeby zrobić coś dobrego dla innych. Mam nadzieję, że ten malutki prezentownik pomoże Wam znależć piękny prezent dla bliskich i dodatkowo wspomoże którąś z organizacji. A jest w czym wybierać! 3 kalendarze, koszulki, poduszki, kosmetyki i wiele innych! Wesołych i dobrych świąt. <3 


Działamy dla zmiany
Wesprzyj działania Otwartych Klatek na 2017 rok! 

Kotomalunki


Przepiękny kalendarz, który wspiera fundacje KOT. Stworzony przez 14 projektantów graficznych. Każdy miesiąc cieszy oko cudnym kotomalunkiem, który można pokolorować! To idealny prezent dla miłośników kotów, kolorowanek i kalendarzy. Mój kalendarz już do mnie leci, teraz pora na Was. <3 

cena: 25 zł +wysyłka 


Droga dla Korabek

Kalendarz wspiera budowe drogi do Korabek. Jest to czadowy psi kalendarz. Każdego miesiąca z kart kalędarza spogląda na nas inny cudowny pieseł-w styczniu spogląda Legolas, a w listopadzie Nefi. Ten kalendarz, tak jak Kotomalutki, to super prezent dla wielbicieli zwierząt!
cena: 30 zł +wysyłka

Lisie Historie


Znacie liski z Korabek? Jeśli nie to zachęcam Was do poznania ich historii! (Jestem tak zakochana w tych 3 kalendarzach, że najchętniej kupiłabym wszystkie 3)
cena: 49zł +wysyłka

Cegiełki na Koty z Grochowa


Każda cegiełka to koszt zaledwie 2 zł, a 2 zł to jedna puszka karmy dla kociaków z Grochowa! Uszczęśliwcie ciotki i zapewnijcie ich podopiecznym pełne michy.

koszt jednej cegiełki: 2 zł

Przygarnij zwierzaka


W tej kampanii możecie wesprzeć jedną z wielu organizacji kupując torbę, koszulkę czy poduszkę. Ja wsparłam Otwarte Klatki, kupując tą piękną kocią poduszkę. Jest urocza i bardzo milusia. Jeśli bardziej niż kotki wolicie psiaki, to i taka poduszka się dla Was znajdzie! 

cena: 19zł +20zł wsparcia na organizacje

Dobre Dary


Święta to czas wysyłania kartek bliskim. Wybierając kartki Otwartych Klatek nie tylko podarujecie ukochanej osobie piękną pocztówkę, ale także wspomożecie działania stowarzyszenia. Sami wybieracie kwotę jaką chcecie wspomóc Otwarte Klatki- 39 zł na promowanie kuchni roślinnej, a może 160 zł na przeprowadzanie interwencji na fermach?

cena: 12 zł-160 zł

FanimaniRobicie zakupy świąteczne przez internet? To świetnie się składa! Na Fanimani znajdziecie długaśną listę sklepów, w których robiąc zakupy pomagacie, nic dodatkowo nie płacąc! Sami wybieracie organizacje, której chcecie przekazywać darowizny, to banalnie łatwe! 
Wchodząc przez ten link, po rejestracji i przy najbliższych zakupach, Otwarte Klatki dostaną dodatkowego piątaka od FaniMani! 

Wylicytuj uśmiech dziecka, czyli aukcje dla fundacji Familia

Vegenerat Biegowy robi cudowną rzecz na święta! Wpadajcie na wydarzenie i licytujcie super prezenty, które wspomogą fundacje Familia.

Zielone Laboratorium


Cudowne, kosmetyki, które czynią dobro! Szampon do włosów, który wspiera Otwarte Klatki, żel do mycia, który wspiera Zaginął Dom, a może maska głęboko oczyszczająca, która wspiera Korabki? Kupując kosmetyki, możecie wybrać, którą organizacje chcecie wesprzeć. Od siebie bardzo Wam polecam peelingi i żele, które miałam okazje przetestować. ;) 

ceny: od 28 zł wzwyż 

vegezone


Kubek z przesłaniem, który dodatkowo wspiera stowarzyszenie Otwarte Klatki? Przecież to idealny prezent! Każdy lubi kubki, mimo że nie każdy się do tego otwarcie przyznaje. Wyznaję zasadę, że kubków nigdy za wiele! Pędźcie do vegezone po super kubki! klik klik

cena: 19 zł +wysyłka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly