niedziela, 28 lutego 2016

Ulubieńcy lutego

Luty nie był ani spokojny ani niespokojny. Był różny. Dni przeplatały się ze sobą- jednego dnia mógł padać deszcz ze śniegiem, a drugiego świeciło słońce (z lutego zrobił się marzec). W lutym zjadłam tyle ciasta, że do tej pory zastanawiam się jak to mogło się stać... W lutym blog skończył rok, a 24 lutego Dale Cooper wjechał do Twin Peaks (ktoś z Was czeka na trzeci sezon tak niecierpliwie jak ja?). W lutym również pojawiły się pierwsze bazie na drzewach. W lutym wydarzyło się tyle, że aż trudno to wszystko ogarnać i opisać słowami.


luty w jednym słowie: dziwna różnorodność 

najczęściej odwiedzane posty w lutym: 

najcudowniejszy wegański tort czekoladowy
mleko roślinne i trufle
tani make-up na weganie
pomysły na kanapki- mini bagietka z czosnkowym masełkiem i pieczonym burakiem
Stir fry z makaronem z tapioki, tofu, warzywami i sekretnym składnikiem


yoga camp
Ledwo rok się rozpoczął a ja już robię rzeczy których nigdy miałam nie robić! Od zawsze zarzekałam się, że nigdy nie zacznę ćwiczyć jogi i nie będę oglądać anime. A tu bum!  Wstaje rano pije kawę, (czasem) robię jogę, biegnę do szkoły, a wieczorem oglądam anime z moim chłopakiem. 2016 zaczął się serią ogromnych zaskoczeń (bardzo miłych zaskoczeń!). Yoga camp jest bardzo przyjemny i oczyszczający, nawet w te dni gdy miałam ochotę zakopać się w łóżku i nie wychodzić z niego przez kolejne lata, zbierałam w sobie okruszki siły żeby odpalić video i posłuchać cudownego głosu Adrianne. Joga z nią to czysta przyjemność! Jak na osobę która zarzekała się że joga jest be, fe i fuj bardzo Was zachęcam do spróbowania 30 dniowego wyzwania! :)

Loesje

Proste plakaty z niebanalnym przesłaniem. Więcej o Loesje poczytacie na stronie. artykuły z mojatrwa.pl 

najlepszy tort czekoladowy
W lutym gościł u mnie na stole 2 razy!  Gdy podałam go na imprezie nikt nie chciał wierzyć, że ten tort jest 100% wegański: ale jak to nie ma tam jajek? to co spaja ten biszkopot?; a do masy nie dodałas masła? jest taka kremowa i lekka!. To moja nowa duma, ukochane kulinarne dziecko. Dopracowany w każdym calu- zachwyci Was jak i każdego kogo uraczycie tym tortem.
jasna strona mocy

Mimo że, nie uprawiam żadnych sportów i nie wylewam hektolitrów potu na siłowni zainteresowała mnie najnowsza kampania otwartych klatek. Na jasnej stornie mocy można pobrać ebooka z roślinnymi daniami wysokimi w składniki odżywcze, a do tego w możecie tam też znaleźć porady treningowe i dietetyczne. Myślę że to świetna pozycja dla sportowców nie przekonanych do diety roślinnej.

Dzień Kota

Czego można nauczyć się od kota? Przede wszystkim tego, że łóżko i miska to najważniejsze rzeczy w życiu. Więcej przeczytacie na blogu Uli :)


Filmy lutego:
w lutym nie było zbyt dużo czasu na filmy... z czterech, które obejrzałam, te 2 zasługują na uwagę:
Blue Velvet
To nie jest kraj dla starych ludzi
żeby uzupełnić braki filmowe są zdjęcia lutego: klik(dostrzegacie książkę jadłonomii?)
i filmik przy którym nie mogłam przestać się śmiać (uwaga wciąga!)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly